David Guetta - hlavná strana David Guetta - hlavná strana
   
David Guetta - hlavná strana
  David Guetta fanstránky | Biografia | Diskografia | Spolupráce | Odkazy | Hudba a video

GUETTA

hráDavid Guetta sa narodil ako Pierre David Guetta 7. novembra 1967. Jeho matka bola Belgičanka, otec židovskomarockého pôvodu. Je ženatý s Cathy Guetta, manažérkou nočného klubu a ajú dve deti Tim Elvis Eric (2004) a Angie (2007). S DJ-ovaním začal v 17 rokoch v Broad Clube v Paríži, pričom začínal s vtedy známymi pesničkami. Mnohé zdroje o ňom uvádzajú, že ho house hudba očarila v roku 1987, keď v rádiu počul Farley Master Funk. Od toho momentu robil všetko preto, aby si svoje meno vybudoval práve na...

   
NOVINKY

  - VIDEOKLIP: I Can Only Imagine ft. Chris...
  - LYRICS VIDEO: I Can Only Imagine
  - Doplnená biografia Davida Guettu

   
REKLAMA

   
ODKAZY

   
REKLAMA
   

 

 

Featuring Spolupráce
 

FERGIEDavid Guetta je asi najvýraznejším, komerčne najznámejším a najhrávanejším spoluautorom, niekedy aj ťažným koňom pre niekoľho slabšieho, aby sa dostal na výslnie. Chceš úspech? Spoj sa s Davidom Guettom. Pokiaľ ti s ním spojiť sa nevyjde, potom si musíš nájsť inú cestu, no cez Davida, ak to zloží pesničku ušitú priamo na kožu to máš vyhraté. To ostatní vedia, preto si spoluprácu s ním vážia a niektorí majú tú česť dokonca opakovane spolupracovať. David spolupracoval s toľkými známymi menami, že je nemožné napísať všetky. Ale aspoň stručne malý prehľad mien.

Usher (Without You)
Flo Rida (Where Them Girls At)
Nicki Minaj (Where Them Girls At, Turn On Me)
Sia (Titanium)
Ludacris a Taio Cruz (Little Bad Girl)
Jennifer Hudson (Night of Your Life)
Snoop Dogg (Sweat)
Afrojack (Lunar)

Ďalšie sú mená ako Chris Willis, Fergie, LMFAO, Rihanna, Chris Brown, Lil Wayne, Akon a ďalší.  Ilustračné foto v článku je použité z uvedeného videa nižšie, zdroj youtube.

 
 
 
 
 
 

DAVID GUETTA

NEOFICIÁLNE FANSTRÁNKY GUETTA.SK

 
 

2012 © GUETTA.1q.SK, posledná aktualizácia júl 2012. - všetky práva vyhradené na vlastný obsah. Inak je majiteľom práv na meno, hudbu, zvuk, a ďalšie prvky samotný David Guetta a štúdiá, s ktorými spolupracuje. Tieto stránky sú neoficiálne fanstránky  kontakt  | Ochrana osobných údajov k reklame tu.